Reklamlar

ŞOK BELGE ÇIKTI ORTAYA

ABD Kemal’i 2 yıl önce ilan etmiş


Kılıçdaroğlu, ABD’de hazırlanan rapordan iki yıl sonra CHP’nin başına geçmişti.
Kılıçdaroğlu’nun CHP’nin başına geçeceği 2008 yılında ABD’de hazırlanan bir raporda ortaya çıktı. Şok gerçek “Central Asia- Caucasus Institute” tarafından hazırlanan “Prospects for a ‘torn’ Turkey: A secular and Unitary Future” isimli raporun sayfalarına yansıdı. Kılıçdaroğlu, ABD’de hazırlanan rapordan iki yıl sonra CHP’nin başına geçmişti.
.2008 yılında ABD’de hazırlanan bir rapor CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun proje bir isim olduğunu ortaya koydu. “Central Asia- Caucasus Institute” tarafından hazırlanan “Prospects for a ‘torn’ Turkey: A secular and Unitary Future” isimli raporun sayfaları şok gerçeği gözler önüne serdi. Skandal raporun 72. sayfasında “Senaryo iki” başlığıyla belirtilen kısımda dönemin CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’ın indirilerek yerine Kılıçdaroğlu’nun geçirileceği belirtildi. Raporun hazırlanmasından iki yıl sonra genel başkanlık koltuğuna Kılıçdaroğlu oturmuştu.

2 YIL ÖNCEDEN BİLDİRİLMİŞ

CHP’nin başına geçtiği günden bu yana ülkemiz aleyhine her türlü faaliyette bulunan, partisinin milletvekillerinin terör örgütü mensuplarının cenazesine yollamaktan çekinmeyen, 15 Temmuz akşamı milli iradeye darbe teşebbüsünde bulunan FETÖ’cüleri açık bir şekilde kollayan, her fırsatta ülkemizi dış mihraklara şikayet etmeden duramayan, sahte belgelerle gündem oluşturmak gibi bir ucuzluğu sürekli olarak elinde tutan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun proje bir isim olduğu gün yüzüne çıktı. CHP’yi adeta bir mezhep taassubunun altına sokan ve HDP ile aynı çizgiye getiren Kılıçdaroğlu’nun partinin başına geçeceği 2008 yılında ABD’de hazırlanan raporlarda işaret edilmiş. “Central Asia- Caucasus Institute” tarafından hazırlanan “Prospects for a ‘torn’ Turkey: A secular and Unitary Future” isimli raporda aleni bir şekilde Kılıçdaroğlu’nun CHP Genel Başkanı olacağı kaydedilmiş. Raporun 72. sayfasında “Senaryo iki” başlığıyla ele alınan kısımda, Deniz Baykal’ın genel başkanlık koltuğundan ikna yoluyla indirileceği belirtilerek, Kılıçdaroğlu’nun partinin başına geçirileceği yazılmış.

ADETA KAHRAMAN GİBİ BAHSEDİLMİŞ

Svante E. Cornell ve Türkiye üzerine yaptığı provokatif çalışmalarla bilinen Halil Magnus Karaveli tarafından Ekim 2008’de hazırlanan raporda ülkemizin başına örülen çorabın bütün detayları en ince ayrıntısına kadar ele alınmış. Çarpıtmalarla dolu raporun her bir cümlesinde Kılıçdaroğlu güzellemelerinin yapılması dikkatlerden kaçmıyor. Kılıçdaroğlu’ndan adeta bir kahraman gibi bahsedilen raporda, “halkın dikkatini üzerine çeken” sözleriyle bahsedilmesi projenin çok ince ve titiz bir şekilde işlendiğini gözler önüne seriyor. Kılıçdaroğlu’nun CHP’nin başına geçeceğinin aleni bir şekilde kaydedildiği raporun alt başlığında, “Demokratik uzlaşma” tabirinin kullanılması ise bu kadar da olmaz dedirtiyor.
Reklamlar
18 Aralık 2017
Reklamlar