Ana Sayfa
19 Aralık 2017 ( 549 izlenme )
Reklamlar

Şok iddia...Amerika'nin verdiği bombalar sahtemi !

 Gazeteci Öztürk  bugünkü yazısında terörle mücadelede kullanılan ABD yapımı bombaların sahte olduğu iddiasına yer verdi.

 

ABD’den alınan bombaların etkisinin azaltıldığı ve “sahte” olduğu iddiası çok konuşulacak. Saygı Öztürk, bugünkü “ABD bombalarına dikkat!” başlıklı yazısında Güneydoğu'da Jandarma Bölge Komutanlığı'nda önemli bir görevde bulunan komutanın mektubunu köşesine taşıdı.

"ÇOK NET İKİ OLAY VAR: (...)Maalesef uçaklarımızın attığı bombalar sahte… Son bir ayda, Van, Şırnak, Bitlis bölgesinde çok net iki olay var. 7 kişilik terörist guruba üç bomba atılıyor, 25-30 metre yakınlarına düşmesine rağmen bir terörist yaralı kurtuluyor. Diğer olayda uçak bombası, ağaç altında oturan iki teröristin 8 metre dibine düşüyor ancak bunlar da hiçbir şey olmamış gibi kalkıp gidiyor. Bu nasıl bir iş? Normalde tek bomba 300 metre mesafede ne varsa öldürür. Bombaları üreten de ABD firmasıdır.

UÇAKLARIN KULLANDIĞI BOMBALARI ÜRETEN ABD: Bu mühimmatlarla sınırlarımız dışında gireceğimiz bir savaşta nasıl bir tabloyla karşılaşacağımızı düşünmek bile istemiyorum. ABD 4 bin TIR silah ve mühimmatı PKKPYDSDG'ye verdi. Bizim Hava Kuvvetlerimizin uçaklarının kullandığı bombaları üreten de ABD… Ordumuz, içleri boş uçak bombalarıyla bilinçli ve kasıtlı olarak bir savaşa doğru sürükleniyor. Bu plan, Mehmetçik için bir katliam planıdır.”

BU İDDİALAR MUTLAKA İNCELENMELİ: Genelkurmay Başkanlığı’na seslenen Saygı Öztürk yazısını şöyle  

“Tabii ki bu ülkenin insanı ölmesin. Uçaklarımız kendi topraklarımızı bombalamasın. Ancak güvenlik gerekçesiyle ve zorunlulukla bunlar atılıyorsa, bugün bize bu oyunu yapan ABD, yarın yabancı bir ülke toprağına girdiğimizde de bu tuzakları kurabilir. En azından bu iddialar mutlaka incelenmeli ve Genelkurmay Başkanlığı bizleri de bilgilendirmeli…”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ruhani'den Türkiye'yi kızdıracak sözler TÜM VATAN EVLATLARI ÖZELLİKLE DE CHP' Lİ LER İZLESİN TERÖRİSTLER AKIN AKIN ORAYA GIDIYOR KULİSLERİ HAREKETLENDİREN O İDDİA DOĞRULANDI.