Ana Sayfa
13 Aralık 2017 ( 403 izlenme )
Reklamlar

ŞOK..MİNİBİSTE BOMBA ...

İstanbul'da şüpheli araç alarmı!

Bahçelievler'de şüpheli bir araç polisi alarma geçirdi. İstanbul'daki incelenen şüpheli araçta bomba bulunduğu ve bir kişinin gözaltına alındığı öğrenildi.
İstanbul Emniyet Müdürlüğü TEM ekipleri aldıkları istihbarat ve yaptıkları çalışmalarda bölücü terör örgütü PKK’nın İstanbula soktuğu bombalı bir araçla saldırı yapacağını belirleyince, saldırıda kullanılacak aracın belirlenmesi için harekete geçti.  Yapılan teknik ve saha çalışmalarında aracın plaka ve cinsini belirleyen ekipler mobese ve güvenik kameraları yardımıyla aracın Bahçelievler Siyavuşpaşa caddesi üzerinde park halinde olduğunu belirledi.
 
Kapalı kasa minibüste patlayıcı madde olduğu yönünde ihbar üzerine polis aracın bulunduğu sokak emniyet şeridiyle kapatıldı.
 
Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevkedildi. Terörle Mücadele Şubesi ve Bahçelievler Emniyet Müdürlüğü ekipleri de geniş güvenlik önlemleri aldı.
 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Farkında bile değiliz. Tane tane, dikkatli okuyalım. İNTERNETTE HIZLA PAYLAŞILIYOR...ERDOĞAN İÇİN YAZILMIŞ BU ŞARKI YERİ GÖĞÜ İNLETİYOR. Bordo Bereliler Suriye Filmi (Fragman ) İZLE PAYLAŞ Raylara inen eşek trenin altında böyle ezildi