Reklamlar

Şoke eden itiraf! Kocasını kızıyla birlikte…

Şoke eden itiraf! Kocasını kızıyla birlikte…
Kendisine ve çocuklarına şiddet uygulayan kocasını, 13 yaşındaki kızıyla birlikte öldürdü. Anne-kız öldürdükleri adamı kuyuya atıp üzerine çimento döktü. İstanbul Avcılar’daki korkunç olay, Avcılar’da bir işyerinde ceset bulduklarını söyleyen bir kadının polisi aramasıyla ortaya çıktı. Cesedin tekstilci Alper B.’ye ait olduğunun tespit edilmesin ardından polis, işadamının evine gitti. Karısı Nazlı B. ile konuşan polis genç kadının […]Kendisine ve çocuklarına şiddet uygulayan kocasını, 13 yaşındaki kızıyla birlikte öldürdü. Anne-kız öldürdükleri adamı kuyuya atıp üzerine çimento döktü.
Şoke eden itiraf! Kocasını kızıyla birlikte... ile ilgili görsel sonucu
İstanbul Avcılar’daki korkunç olay, Avcılar’da bir işyerinde ceset bulduklarını söyleyen bir kadının polisi aramasıyla ortaya çıktı. Cesedin tekstilci Alper B.’ye ait olduğunun tespit edilmesin ardından polis, işadamının evine gitti. Karısı Nazlı B. ile konuşan polis genç kadının itirafı karşısında şoke oldu.

Uyuşturucu kullanıyordu

Kadın, kocasını 13 yaşındaki kızıyla birlikte öldürdüklerini itiraf edince gözaltına alındı. Eşinin uyuşturucu kullandığını, kendisini ve çocuklarını dövdüğünü anlatan Nazlı B., boşanmak istediğinde ise eşinin kendisini ölümle tehdit ettiğini söyledi. Annesinin ifadesi üzerine 13 yaşındaki N.B. de gözaltına alındı.


Anne Nazlı B.’nin ilk ifadesinde yatak odasında uyuyan eşinin yanına gittiklerini, tabanca ile uyuyan eşini başından vurduklarını söyledi. Önceki gece cesedi battaniyeye sarıp alt katta bulunan işyerine indirdikerini ve kuyuya attıklarını söyleyen Nazlı B. daha sonra da üzerine çimento döktüklerini kaydetti. Yapılan incelemelerde cinayet silahı evde bulunurken, ölen Alper B.’nin çok sayıda sabıkasının olduğu ortaya çıktı. Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.
Reklamlar
26 Ocak 2018
Reklamlar