Ana Sayfa
22 Şubat 2018 ( 935 izlenme )
Reklamlar

SON DAKİKA .Bölge çembere alındı!

Bölge çembere alındı! Brüksel'de hareketli anlar
Belçika'nın başkenti Brüksel'de polis bir bölgeyi çembere aldı. Binayı kuşatan polis silalı bir kişinin olabileceğini belirtti.

Bölge çembere alındı! Brüksel'de hareketli anlar
Brüksel'deki emniyet kaynakları Sputnik'e demeçlerinde başkentte kordon altına alınan binada en az bir silahlı kişinin bulunabileceğini söyledi.
 
Görgü tanıkları da, özel operasyon için polis tarafından kordon altına alınan bölgede polis helikopterinin uçtuğunu kaydediyor.

Yerel basına göre, binanın çevresine keskin nişancılar konuşlandırıldı ayrıca mahallede yaşayanların evlerinden çıkmaması istendi.
 
RT televizyonuysa yerel basını kaynak göstererek, operasyon yapılan binanın, 350 öğrencinin eğitim gördüğü bir ilk okulun yakınlarında yer aldığını aktarıyor.
 
RT'ye göre, öğrenciler okuldan tahliye edilmedi fakat önlem olarak okul binasının içine alındı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Devlete, 'sivil insanları katlediyor' iftirasını atarak 'uluslar arası güçler müdahale etsin' çagrısı yapan CÜBBELİ TERÖRİSTLERE Mete Yarar soruyor O ZAMAN NEREDEYDİNİZ? Doğanın armağanı.. Kanseri önlüyor. Astıma çare oluyor. Yetmiyor diyabeti de yok ediyor...İşte o mucize 15TEMMUZ ŞEHİDİ PEYGAMBER MEZARINDA GÖRÜNDÜ! ŞOK OLACAKSINIZ PAYLAŞMAYAN KALMASIN Beyaz Saray'dan savaş çıkartacak Kudüs açıklaması