Ana Sayfa
24 Ocak 2018 ( 255 izlenme )
Reklamlar

SON dakika flaş haber

Sızma girişimi önlendi! 8 terörist öldürüldü

Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Afrin bölgesindeki unsurlarına saldırı amacıyla sızma girişiminde bulunan 8 terörist etkisiz hale getirildi.TSK tarafından hudutlarda, bölgede güvenlik ve istikrarı sağlamak, Afrin bölgesinde, PKK/KCK/PYD-YPG ve DEAŞ üyesi teröristleri etkisiz hale getirmek, dost ve kardeş bölge halkını terör örgütü üyelerinin baskı ve zulmünden kurtarmak için cumartesi günü saat 17.00'de başlatılan "Zeytin Dalı Harekatı"devam ediyor. 

8 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

Şeyh Horoz bölgesindeki Türk Silahlı Kuvvetleri unsurlarına saldırı amacıyla dün gece sızma girişiminde bulunan PKK/PYD/YPG terör örgütü mensupları ile çıkan çatışmada 8 terörist etkisiz hale getirildi.

Harekat, Türkiye'nin uluslararası hukuktan kaynaklanan hakları, BMGK'nin terörle mücadeleye yönelik ilgili kararlarıyla BM sözleşmesinin 51'inci maddesinde yer alan meşru müdafaa hakkı çerçevesinde terör hedeflerini vurmaya dönük, Suriye'nin toprak bütünlüğüne saygılı olarak icra ediliyor. 


Haber 7

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CUMHURBAŞKANI KONUŞTU ONLAR DİNLEDİ NAZLI ÇELİK ÖDÜLÜNÜ ALIP ÖYLE BİR KONUŞMA YAPTI Kİ SÖZDE SANATÇILARI BÖYLE REZİL KEPAZE ETTİ! SENİN ALLAH’INA KURBAN! İZLEYİP PAYLAŞMAYAN KALMASIN.. Neden mi Bayanlara ayrı otobüs ! İşte bu sebebten !.. Sözde Adalet Yürüyüşü İle İlgili Şok Gerçekler Ortaya Çıktı.. Paylaşmayan Kalmasın