Ana Sayfa
11 Ocak 2018 ( 980 izlenme )
Reklamlar

SON DAKİKA .İSKİ SAAT VERDİ .

İSKİ'den su kesintisi açıklaması

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), ana isale hattında dış etken nedeniyle meydana gelen arızaya müdahale edildiğini, bazı bölgelerde yarın saat 15.00'e kadar su kesintisi yaşanacağını bildirdi.


İSKİ'den su kesintisi açıklaması
 İSKİ'den yapılan yazılı açıklamada, "Üsküdar Bulgurlu-Çamlıca arası  Ana İsale Hattı’nda dış etken nedeniyle bir arıza meydana gelmiştir. Ekiplerimiz  hemen müdahale ederek, arızayı giderme çalışmalarına başlamıştır. Ümraniye,  Üsküdar, Kadıköy ve Fatih ilçelerinin bir kısmı, Zeytinburnu ilçesinin tamamı ile  Beşiktaş, Sarıyer, Beyoğlu, Bakırköy ve Beykoz ilçelerinin sahil kesiminde yarın  saat 15.00’e kadar su kesintisi yaşanacağını kıymetli İstanbullulara üzülerek  bildiririz." denildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İncirlik Üssü'nde ABD askerleri, Türk subayın koyduğu posta ile 'madara' oldu! Dikkatle İzle-Paylaş HELAL OLSUN SANA Donald Trump'tan şoke eden hareket! Bunca hain, bunca ihanete rağmen nasıl mı ayaktayız? Dinleyin..!! 7 askerimize 600 kişilik PKK sürüsü saldırıyor... İşte bu imanı inancı bir türlü yok edemiyorlar.. Edemeyecekler de inşallah.. BU VİDEOYU #HAYIR DİYEN KARDEŞLERİMİZE GÖSTERİN PAYLAŞARAK HERKESE GÖSTERELİM