Ana Sayfa
30 Aralık 2017 ( 2561 izlenme )
Reklamlar

SON DAKİKA PKK'dan saldırı!

PKK'dan saldırı!

Irak Kuzeyinde bölücü terör örgütü mensupları tarafından dün uzun namlulu silahlar, roketatar ve havan ile askere saldırı düzenlendi.


TSK'dan yapılan açıklamada "Irak Kuzeyinde bölücü terör örgütü mensupları tarafından dün uzun namlulu silahlar, roketatar ve havan ile saldırı gerçekleştirilmiştir. Saldırı sonucunda bölgeden tahliye edilen yaralı 3 silah arkadaşımız tedavi edilmek üzere hastaneye sevk edilmiştir. Saldırı sonrasında bölücü terör örgütü mensuplarına derhal hava harekatı ve bölgede mevcut ateş destek vasıtaları ile verilen karşılık neticesinde, ilk belirlemelere göre 4 terörist etkisiz hale getirilmiştir.Saldırı sonucunda bölgeden tahliye edilen yaralı 3 silah arkadaşımız tedavi edilmek üzere hastaneye sevk edilmiştir. Saldırı sonrasında bölücü terör örgütü mensuplarına derhal hava harekAtı ve bölgede mevcut ateş destek vasıtaları ile verilen karşılık neticesinde, ilk belirlemelere göre 4 terörist etkisiz hale getirilmiştir" 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ayşe Arman Kılıçdaroğlu'nu canlı yayında fırçaladı KÜTAHYALI BEYAZ TV'YE PAHALIYA MAL OLDU ! BEYAZ TV'YE ŞOK ÜSTÜNE ŞOK CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN PAYLAŞTI SOSYAL MEDYAYI SALLADI PAYLAŞMAYAN KALMASIN Erdoğan sormuş, Kılıçdaroğlu sus pus olmuştu