Ana Sayfa
30 Aralık 2017 ( 2532 izlenme )
Reklamlar

SON DAKİKA PKK'dan saldırı!

PKK'dan saldırı!

Irak Kuzeyinde bölücü terör örgütü mensupları tarafından dün uzun namlulu silahlar, roketatar ve havan ile askere saldırı düzenlendi.


TSK'dan yapılan açıklamada "Irak Kuzeyinde bölücü terör örgütü mensupları tarafından dün uzun namlulu silahlar, roketatar ve havan ile saldırı gerçekleştirilmiştir. Saldırı sonucunda bölgeden tahliye edilen yaralı 3 silah arkadaşımız tedavi edilmek üzere hastaneye sevk edilmiştir. Saldırı sonrasında bölücü terör örgütü mensuplarına derhal hava harekatı ve bölgede mevcut ateş destek vasıtaları ile verilen karşılık neticesinde, ilk belirlemelere göre 4 terörist etkisiz hale getirilmiştir.Saldırı sonucunda bölgeden tahliye edilen yaralı 3 silah arkadaşımız tedavi edilmek üzere hastaneye sevk edilmiştir. Saldırı sonrasında bölücü terör örgütü mensuplarına derhal hava harekAtı ve bölgede mevcut ateş destek vasıtaları ile verilen karşılık neticesinde, ilk belirlemelere göre 4 terörist etkisiz hale getirilmiştir" 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İŞTE O ÜLKE Tehlikeli gerginlik: 200 kişiyle saldırdılar Bir daha söyle :))) 'Yokluk: gaz yok, akaryakıt yok, elektrik yok, kömür yok' İşte chp'lilerin yönettiği Türkiye'nin karanlık günleri.