Ana Sayfa
08 Aralık 2017 ( 2430 izlenme )
Reklamlar

SON DAKİKA SICAK HABER

Son dakika... Suudiler sattı! İsrail'le...

Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in başkenti ilan ettiğini duyurmasının ardından karar bazı Suudi yazarlar tarafından meşrulaştırıldı ve destek gördü.Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman’ın, ABD’nin Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak kabul etmesinde etkili olan “İsrail’le ilişkileri iyileştirme politikası”, Suudi yazarlar tarafından bazı ifadelerle meşrulaştırıldı ve destek gördü.
 
* Hamza Muhammed el-Salim (Yazar ve ekonomik analist): İsrail ile barış sağlandığında, o ülke Suudi Arabistan’ın ilk turist durağı olacak.
 
*Suud el-Fawzan: Yahudilerin savunucusu değilim ama bana bir Suudi öldürmüş tek bir Yahudi söyleyin ve ben de size kendi vatandaşlarını öldüren binlerce Suudi söyleyeyim.
 
* Abdülrahman el-Raşid (Al Arabiya kanalı eski yöneticisi): Filistin ve İsrail meselesi ile ilgilenme konseptini yeniden düşünmenin tam zamanı geldi
 
* Muhammed el-Şeyk: Filistin meselesi bizim meselemiz değil.
 
 
Yeni Şafak

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BU HABERİ OKUYAN PAYLAŞACAK ÇÜNKÜ ÜLKENİZLE GURUR DUYACAKSANIZ . Furkan Vakfı'ndan çıkan para polisi de şoke etti Fransız Basını- Türkiye ABD'ye savaş açar Musul'dan çıkmaz ! GURUR DUYACAKSINIZ EY İKİ YÜZLÜ AVRUPA HANİ NEREDE ÖZGÜRLÜK