Ana Sayfa
17 Kasım 2017 ( 902 izlenme )
Reklamlar

Son dakika... 'Umarım bunu yapmayız' Gerçeği açıkladı

Son dakika... 'Umarım bunu yapmayız' Gerçeği açıkladı

Lübnan Dışişleri Bakanı Gebran Bassil, Moskova'da, "Tüm bunlara yanıt vereceğiz ve bunu yapabilecek tüm yetkilere sahibiz, ama umarım iş buralara kadar gelmez." diye konuştu.Lübnan Dışişleri Bakanı Gebran Bassil, Başbakan Saad el-Hariri'nin istifası krizinin "bölgede kaos yaratma girişimi" nin bir parçası olduğuna dikkat çekti.
 
Moskova'da konuşan Bassil, Lübnan'ın cevap verebileceği "tam yetkileri" bulunduğunu belirtti ancak bunun gerekli olmayacağını umduğunu söyledi.
 
Lübnan Dışişleri Bakanı Gebran Bassil ayrıca, Orta Doğu'da ülkesini korkutmak amacıyla ve Rusya ile planlanan ortak doğalgaz projesinden vazgeçirmeye yönelik Lübnan karşıtı bir kampanya bulunduğunu ileri sürdü.
 
'İSTİFANIN ARKASINDA...'
 
Bugün Moskova'da Rus Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile görüşen Bassil, "Bazı taraflar Lübnan'ın liderini yerinden etmek için bazı güçleri kullanmaya çalışıyor" dedi. 
 
Bassil ile görüşen Lavrov'un da Lübnan'ın sorunlarını yabancı müdahalesi olmadan çözmesinden yana olduğunu söylediği bildirild

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İŞTE FETO'NUN ABLA ÇALIŞMA SİSTEMİ! ŞOK OLACAKSINIZ PAYLAŞMAYAN KALMASIN Cumhurbaşkanı Erdoğan Paris'te resti çekti TürkmenDAĞI Mücahid'lerinden Mit Tırlari açıklaması ; Cumhuriyet tarihinin en yüksek 2.