Ana Sayfa
04 Şubat 2018 ( 169 izlenme )
Reklamlar

Son Dakikka 2 İlde Okullar 12 Şubat’a Kadar Tatil Edildi…

Son Dakikka 2 İlde Güvenlik Gerekcesiyle Okullar 12 Şubat’a Kadar Tatil Edildi…

Güvenlik gerekçesiyle Kilis ve Hatay’ın Reyhanlı, Kumlu, Hassa ve Kırıkhan ilçelerinde eğitim-öğretime 12 Şubat tarihine kadar ara verildi.

Son dakika… Kilis ve Hatay’ın 4 ilçesinde okullar 12 Şubat’a kadar tatil edildi
Kilis Valiliği’nden yapılan açıklamada yarıyıl tatilinin bir hafta süreyle uzatıldığı ifade edildi. Yapılan açıklamada şöyle denildi: “İlimiz merkezi ve merkez ilçeye bağlı köylerimizdeki okullarımızda 2017-2018 yarıyıl tatili bir hafta süreyle uzatılmıştır. İkinci yarıyıl eğitim ve öğretim dönemi 12 Şubat 2018 Pazartesi günü başlayacaktır. Vatandaşlarımıza saygı ile duyurulur.”
HATAY’IN 4 İLÇESİNDE DE BİR HAFTA TATİL

Hatay’ın Reyhanlı, Hassa, Kırıkhan ve Kumlu ilçelerinde yarıyıl okul tatilinin bir hafta daha uzatıldığı bildirildi. Hatay Valiliği’nden yapılan açıklamada, Reyhanlı, Hassa, Kırıkhan ve Kumlu ilçeleri ile bu ilçelere bağlı mahallelerde bulunan okullarda yarıyıl tatilinin bir hafta süreyle uzatıldığı belirtildi. Açıklamada, “Bahse konu ilçelerimizde 2017-2018 eğitim-öğretim yılı ikinci yarıyıl dönemi, 12 Şubat 2018 Pazartesi günü başlayacaktır. Bu süre içerisinde aksayan dersler için daha sonra telafi eğitimi düzenlenecektir.” ifadesine yer verildi.

kaynak:Milliyet

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İLİŞKİLER NORMALLEŞECEK LAKİN ÖNCE SAHADA BUNU GÖRMELİYİZ CEM KÜÇÜK HALKI KIŞKIRTAN FATİH PORTAKAL'I CANLI YAYINDA YERİN DİBİNE SOKTU!! HELAL OLSUN!! Yerli otomobille ilgili merak edilenler SON DAKİKA .Bölge çembere alındı!