TÜRK ORDUSUNA SALDIRMAYA ÇALIŞAN 30 PYD PKK'LI CONİ İMHA EDİLDİ PAYLAŞ

5115 izlenme 24 Ağustos 2017
Reklamlar

ÖSO Harekat dairesinin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, ÖSO ve TSK terör örgütü PKK'nın Suriye kolu PYD arasında Ayn Dakna köyü civarında meydana gelen çatışmada, aralarında 3 liderinin de bulunduğu 30 PYD militanının öldürüldüğü belirtildi. .

ÖSO,yaptığı açıklamada, Türkiye sınırında güvenli bölgede bulunan Azez ve El Bab civarındaki köy ve kasabaları PYD militanlarının bombalamalarına bir cevap olarak yapıldığı kaydedildi. PYD'nin işgal edip halkını sürgün ettiği mıntıkaları geri alıp ahalisinin dönmesi için ÖSO'nun iki haftalık hazırlık yaptığı belirtildi.
Mobesa kamerasına takılan bu kadının yaptıgını görünce sinirleriniz zıplayacak

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Görduklerinize inanamayacaksınız.Lütfen kimse pencerelerini açık tutmasın BİZ DEĞİL KENDİ ADAMLARI SÖYLÜYOR.PAYLAŞ TÜM CHP' LİLER İZLESİN. 1 yaşındaki kardeşini kilometrelerce kucağında taşıyıp Bangladeş sınırına getiren 9 yaşındaki Arakanlı kız.. AVRUPA TÜRKİYE'YE SOĞUK SAVAŞ İLAN ETTİ! PEKİ ŞİMDİ NE OLACAK DİKKATLE İZLE-İZLET..
http://cdn00.vidyomani.com/c/9/1/7/sondakika-turk-ordusuna-saldirmaya-calisan-30-pyd-pkk-li-coni-imha-edildi-paylas-1/index.html#fb