Ana Sayfa
27 Ekim 2017 ( 4465 izlenme )
Reklamlar

SONDAKİKA! TÜRKİYE’Yİ TEHDİT EDEN NATO’YA RUSYA’DAN TARİHİ AYAR! PAYLAŞMAYAN KALMASIN.

Rusya’dan NATO’yu Çıldırtacak Türkiye Cevabı!

SONDAKİKA! TÜRKİYE’Yİ TEHDİT EDEN NATO’YA RUSYA’DAN TARİHİ AYAR! PAYLAŞMAYAN KALMASIN.Nato’nun Türkiye’yi S-400 konusunda açıkça tehdit etmesinin ardından Rus askeri uzman Jilin, “S-400’ler Türkiye’yi koruyacak” dedi.

NATO Askeri Komitesi Başkanı Petr Pavel’in Türkiye’nin S-400 talebi için “kararda bağımsızlar ama sonuçlarına da katlanacaklar” şeklindeki tehditlerine Rusya sessiz kalmadı

Sputnik’e konuşan Rus askeri uzman Aleksandr Jilin, NATO’nun Türkiye ile Rusya arasındaki S-400 anlaşmasına ilişkin açıklamasını değerlendirdi.

“BAŞ EĞMEYEN TÜRKİYE’Yİ KORUYACAK”

Jillin bu açıklamanın, NATO’nun bugün herkesin tek patron Washington’a boyun eğdiği sıkı yönetim kampı olduğunu gösterdiğini belirterek şöyle konuştu:
“Bu patron, silahın kimden ve ne kadar alınacağını dikte ediyor. Bu ‘elebaşı’ bu kamptaki etkisini kaybetmek istemiyor. Bu yüzden bu kadar sert tepki veriyor. Peki, aslında ne baş verdi? Şu baş verdi ki, S-400’ler alınırsa gerçekten Türkiye’yi koruyacak. Bir deli, baş eğmeyen Türkiye’yi cezalandırmaya karar verirse, ona karşı da koruyacak. Bu sistem, başta sivilleri vurmayı seven Amerikan savaş uçaklarının yolunu kesecek. Rakka ve diğer kentlerde nelerin yaşandığını hatırlayalım. NATO histerik bir tepki veriyor. Ama belli bir bağımsızlık düzeyine sahip Türkiye’nin, diğer NATO ülkelerinden farklı olarak patrona yaranmayı değil kendi güvenliğini düşünüyor.”

ensonhaber.com


UÇAN İNEK(!) GÖRMEDİYSENİZ BU VİDEOYU İZLEYİN
Tamirhanede İnanılmaz Kaza


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan hakkındaki sözleriyle gündeme oturdu! İncirlik Üssü’nde neler dönüyor? O Ses Türkiye’de Tayyip Adı Geçince Bakın Neler Oldu? Acun’un Yüz İfadesi ve Açıklamalarına Dikkat Helal Olsun. KARDEŞ NE YAPTIN SEN BÖYLE :) HELÂL OLSUN SANA :)