Ana Sayfa
16 Şubat 2018 ( 1193 izlenme )
Reklamlar

Söz dizisindeki 'Siyon Yıldızı' skandalının ardından açıklama geldi

Özel kuvvetler askerlerinin hayat hikayesini anlatan Söz dizisinin son bölümünde 'Siyon Yıldızı'nın yansıtıldığı zemin büyük tepki çekti. 'Siyon Yıldızı' skandalının ardından dizi yapımcısı Tims&B Productions açıklama yaptı.

Osmanlı'yı karalayan Muhteşem Yüzyıl'ın da yapımcılığıyla dikkat çeken yapım şirketi açıklamada görünütünün 'ışık yansıması'ndan kaynaklandığını iddia etti. Görüntünün "istenmeden, planlanmadan" oluştuğunu ileri süren Tims&B Productions'ın açıklamasında "Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Türkiye Cumhuriyeti bayrağı altında 'Bütünleştirici' unsurunu esas aldığını ve şehitlerimizin duruşuna ve ruhuna sadık kaldığını" iddia etti. "34. Bölümde bir sahnede tamamen ışık yansıması olarak yerde çıkan bir gölge şekli yanlış anlaşılmalara neden olmuştur." ifadelerinde bulunan şirket "Bu durum kesinlikle istenmeden, planlanmadan ve oyuncularımızın sahne içerisindeki dizilimlerinden ötürü, anlık bir ışık yansıması ile tesadüfen meydana gelmiştir. Bilinçli hiçbir durum söz konusu değildir." ifadesinde bulundu. 

Herhangi bir özür de dilemeden 'yanlış anlaşılma' olarak geçiştiren şirket, "Çok büyük bir hassasiyet ile çalışmaktayız" iddiasında bulundu.

YENİAKİT

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ABD'nin Afrin teklifine Türkiye'den ilk yanıt Zarrab davasında flaş gelişme HAYIRCILARI SUSTURACAK VİDEO ERDOĞAN İLE FETO''NUN ARASI İYİYDİ DİYE BİLENLER İZLESİN! AVUSTURYADA BİR VEKİL ERDOĞANI KÖTÜLÜYORDU BİR TÜRK GELDİ .