Ana Sayfa
08 Ocak 2018 ( 1162 izlenme )
Reklamlar

Sözde AK Parti’li Yazardan Skandal Açıklama Teröristlere Destek…

Sözde AK Parti’li Yazardan Skandal Açıklama Teröristlere Destek…Sabah gazetesi başyazarı Mehmet Barlas, İran’daki olayları değerlendirdiği, ‘BM adım adım yok olmaya gidiyor’ başlıklı yazısında gündem yaratacak bir ifade kullandı. Barlas, “Eğer rejim sağlam değilse, halka rağmen ayakta kalamaz.

Ancak buna asla ABD karar veremez. Bu vesileyle bizim aynı hatayı Suriye’de “Muhalif gruplar” diye terör örgütlerine verdiğimiz destekle ve Esad rejimini bizim bir iç sorunumuz gibi görerek yaptığımızı unutmayalım” dedi.

Sabah gazetesinin başyazarı Mehmet Barlas, kaleme aldığı ‘BM adım adım yok olmaya gidiyor’ başlıklı yazısında gündem yaratacak bir ifade kullandı.

Barlas, İran’daki olayları değerlendirdiği dünkü yazısında; Suriye’de terör örgütlerine destek verdildiğini söyledi. Barlas yazısında şunları kaydetti:

“İran halkının mutsuzluğunu yine bu halk değerlendirecektir. Eğer rejim sağlam değilse, halka rağmen ayakta kalamaz. Ancak buna asla ABD karar veremez. Bu vesileyle bizim aynı hatayı Suriye’de “Muhalif gruplar”

diye terör örgütlerine verdiğimiz destekle ve Esad rejimini bizim bir iç sorunumuz gibi görerek yaptığımızı unutmayalım. ABD hem BM ilkelerini ayaklar altına alırken, hem de bu kurumun faaliyetlerini boykot ederek iyice etkisiz hale getirirken, biz bu çizgiye asla girmeyelim.”

Mehmet Barlas’tan Erdoğan sonrasına hazırlanan AK Partililere uyarı

“TÜRKİYE’DE TERÖRİSTLERİ DESTEKLİYOR DEMİŞ”

Sabah yazarı Barlas’ın bu satırlarına tepki İnsani Yardım Vakfı’ndan (İHH) geldi. İHH Genel Başkan Yardımcısı Serdar Nergis, Twitter hesabından yaptığı açıklamada “Can Dündar’ın yazdıkları ile Mehmet Barlas’ın bu yazısını kıyas etmek bence de doğru değil.

Can Dündar IŞİD demişti Barlas bir adım ileri gitmiş tüm muhaliflere terörist demiş Türkiye’de teröristleri destekliyor demiş” ifadelerini kullandı

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu videoyu izlemeye hiçbir CHP' li cesaret edemez !.. Vatana ihanet eden bedelini canıyla öder..İZLE PAYLAŞ Kılıçdaroğlu nun saçmalama rekorları kırdığı programlardan biri :) Milletin parasını hırsızlardan geri alan ERDOĞAN ın hizmetlerinden biri daha ..