Ana Sayfa
09 Şubat 2018 ( 1466 izlenme )
Reklamlar

SÖZDE DÜNYA DEVİ ABD’YE RAĞMEN KATAR’DAN KRİTİK ADIM! TEK LAF EDEMEDİLER!

ABD’ye rağmen Katar Emiri’nden kritik görüşme!
ABD’ye rağmen Katar Emiri’nden kritik görüşme!
Katar Emiri Şeyh Temim, ülkesinin Gazze’nin yeniden imarı ve Filistin halkına yönelik desteğinin devam ettiğini belirtti

ABD’ye rağmen Katar Emiri’nden kritik görüşme!
Katar, Gazze’nin yeniden imarı ve Filistin halkına yönelik desteğini yineledi.

Katar resmi haber ajansı QNA’nın haberine göre, Emir Eş-Şeyh Temim bin Hamed Al Sani, Hamas Siyasi Büro Başkanı İsmail Heniyye ile telefonla görüştü.

Görüşmede, abluka altındaki Gazze’de yaşanan insani durum ve sağlık merkezlerinin kapanmasına neden olan yakıt sıkıntısına ilişkin bilgi alan Şeyh Temim,

Doha yönetiminin, Gazze’nin yeniden imarını kapsayan projeler ile Filistin halkına sağladığı desteğe devam ettiği ayrıca farklı alanlarda gerekli olan yakıt ihtiyacının temini için çalışıldığını aktardı


Heniyye de görüşmede Katar’a Filistin halkına verdikleri destek ile Gazze halkının çağrılarına karşılık verdikleri için kendisinin ve Gazze halkının teşekkürlerini iletti.

ABD Dışişleri Bakanlığı geçen ocak ayının sonunda, Heniyye’nin “Özel Düzenlenmiş Küresel Teröristler” listesine eklendiği duyurmuştu.

Katar Gazze’yi Yeniden İmar Komitesi, İsrail’in 2014’teki son saldırılarının ardından bölgenin yeniden imarı ve sağlık merkezlerinin geliştirilmesi başta olmak üzere çeşitli yardım ve kalkınma projelerini hayata geçiriyor.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKPARTİ'DEN ÇOK ÇARPICI ANKET AÇIKLAMASI . Balkonlarından Sesler Gelen Aile Gördükleri Manzara Karşısında Hemen Kameraya Sa CHP’li vekil Erdoğan’ın sesini hazmedemedi, çıldırdı: Afrin planı deşifre oldu!