Timsah bataklıkta böyle dondu

1500 izlenme12 Ocak 2018
Reklamlar

Timsahı bu halde görenler şoke oldu! Amerika Kuzey Karolina'da avını bekleyen bir timsah bataklıkta böyle dondu.

ABD'de son yılların en sert kışı yaşanıyor. Kuzey Karolina'da da hava o kadar soğudu ki dev timsah içinde bulunduğu bataklıkta dondu kaldı. Vahşi doğanın zor şartlara en dayanıklı canlılarından biri olan timsahın bu hali herkesi şoke etti.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Çay değil zehir demliyoruz ABD'den Türkiye ziyareti öncesi dikkat çeken temas Bu Yazıyı Okuduktan Sonra Kabak Çekirdeğinden Vazgeçemeyeceksiniz ! DİKKAT AŞIRI KOMEDİ İÇERİR ..