Ana Sayfa
09 Ocak 2018 ( 265 izlenme )
Reklamlar

Trump'a şok sözler

Trump'a şok sözler
İngiltere'den Trump'a şok sözler

İngiltere Dışişleri Bakanı Johnson, ülkeye ziyareti hem halk tarafından hem de iki parlamento tarafından hoş karşılanmayacak olan ABD Başkanı Trump'a yapılan davetin geri çekilemeyeceğini söyledi. Trump'ın İngiltere ziyaretiyle ilgili konuşan Avam Kamarası Sözcüsü Bercow ise, 'Hem Lordlar Kamarası'nda hem de Avam Kamarası'nda hoş karşılanmayacak.' ifadelerini kullandı.


İngiltere'den Trump'a şok sözler
İngiltere Dışişleri Bakanı Boris Johnson, muhalif bir meclis üyesinin "Daveti geri çekersek ne olur?" sorusuna, "Yapılan daveti geri çekmemiz uygun olmaz. ABD güvenlik ve ekonomik konulardaki en yakın ortağımız ve öyle kalmaya da devam edecek." dedi.

Birleşik Krallık Avam Kamarası Sözcüsü John Bercow ise, Reuters'a yaptığı açıklamada, Trump'ın konuşma yapmak istemesi durumunda hem Lordlar Kamarası'nda hem de Avam Kamarası'nda hoş karşılanmayacağını söyledi.
 
ABD Başkanı Trump İngiltere Başbakanı Theresa May ile yaptığı görüşmede, "Eğer ülke genelinde protestolarla karşılaşacaksam, gelmek istemiyorum." demişti

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

GURBETÇİ TÜRK VATANDAŞI KENDİNİDE EMEĞİNİDE HESAP ÖDEMEYEN AVRUPALILARA YEDİRMEDİ! HELAL OLSUN.. Flaş Esed YPG açıklaması Ruhani'den Türkiye'yi kızdıracak sözler Muharrem İnce'nin hezimeti saklamak için oynadığı oyun