Ana Sayfa
17 Şubat 2018 ( 2128 izlenme )
Reklamlar

TSK ACI HABERİ DUYURDU .ŞEHİTLERİMİZ VAR

TSK acı haberi duyurdu! 2 askerimiz şehit düştü
TSK, Hakkari'de teröristler tarafından gerçekleştirilen silahlı saldırıda 1, Zeytin Dalı Harekatı kapsamında da 1 askerimizin şehit olduğunu duyurdu.
TSK acı haberi duyurdu! 2 askerimiz şehit düştü

 
TSK'dan yapılan açıklama şu şekilde;

17 Şubat 2018 tarihinde Hakkâri/Şemdinli bölgesinde, bölücü terör örgütü mensupları tarafından gerçekleştirilen silahlı saldırı sonucunda bir kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, bir silah arkadaşımız yaralanmıştır.

 

Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında icra edilen operasyonlarda ise bir kahraman silah arkadaşımız şehit olmuştur.

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu saldırılarda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, şehitlerimizin kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile Yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır; yaralanan kahraman silah arkadaşımıza acil şifalar dileriz.

Türk Silahlı Kuvvetleri asil Türk milletinden almış olduğu güç ile tüm terör örgütleriyle mücadelesine en son terörist etkisiz hâle getirilinceye kadar azim ve kararlılıkla devam edecektir.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cünüp uyumak bakın nelere sebep oluyor? "Trump'a 20 milyar dolar rüşvet teklif ettiler" Kabul etmezse bakın neler olacak Suudi Arabistan’da helikopter düştü… Üst düzey yetkilileri ve prensi taşıyordu İhsan Şenocak neden görevden alındı?