Ana Sayfa
12 Aralık 2017 ( 279 izlenme )
Reklamlar

Tüm yaşadıklarımızı sebebi budur. Amaç CIA’nın planını işletmek. Gerçekten tehlike büyük uyanık olun

Tüm yaşadıklarımızı sebebi budur. Amaç CIA’nın planını işletmek. Gerçekten tehlike büyük uyanık olun


CIA USULÜ DARBE ++

CIA, bir ülkede darbe yaptıracağında psikolojik, siyasi, politik, sosyal ve ekonomik zeminini hazırlar. Darbe ortamı hazırlama konusunda eğitilmiş birçok uzmanı vardır. Ülkemizdeki özellikle 1980 Darbesinin, 28 Şubat Darbesinin ve 15 Temmuz Darbesinin ortamını CIA ustaca hazırlamıştır. Darbe senaryosu yazan gelişmiş bir ekibi vardır.

Ekonomik, hukuki, medya, emniyet ve askeri darbelerden hangisini yapacaksa ona göre hazırlık yapar.

CIA bir ülkede askeri bir darbe yaptıracağında şu yöntemleri kullanır:

1) Başbakan ve partisini zayıflatmak için içte ve dışta yoğun propaganda çalışması yapar. Propaganda o kadar kurnazcadır ki, indirmek istediği başbakanı/cumhurbaşkanı sizin zihninizde en kötü adama dönüştürür. Katil, diktatör, hain…

2) Ekonomiyi güçsüzleştirmek için de yurt içinde ve dışında yoğun faaliyet gösterilip kredi imkanları durdurulur. Devleti hiçbir şekilde para bulamayacak hale getirir. Devlet, ekonomik bunalıma doğru sürüklenir.

3) Politik anarşi yaratmak amacıyla siviller arasında özel gruplar kurulup terör yaratılır. Bu grupları kurmak için ciddi para harcarlar. Bu gruplar sokağa dökülüp sözde hak ararlar.

4) Bu arada yerli ve yabancı yatırımlar, gerekli güven ortamı olmadığı gerekçesiyle engellenir. Yabancı yatırımcı korkutularak yatırım yapması engellenir.

5) Sabotajlar ve sürekli grevler oluşturularak üretim ve kazancın düşürülmesi, ülkeden sermaye kaçırılmasına yardımcı olmak, dışarıda yapılacak aleyhte propaganda ile turist sayısını hissedilir şekilde azaltılır. Ülkeye turist gelmek istemez, gelmez olur. Ekonomik bunalım daha da artar.

6) Kredi yokluğu ve ekonomik sıkıntı yüzünden ülke, yaptığı zorunlu dışalımı kısmak zorunda kalır. Ülkede kuyruklar oluşur, böylece toplumda derin bir hoşnutsuzluk oluşturulur. İşsizlik birden fırlar. Toplum kontrollü bunalıma sokularak zihinler darbeye hazır hale getirilir.

7) Siyasi partilerin sempatizanları arasında silahlı mücadele kışkırtılır ve körüklenir. Anarşi sayesinde ölü sayısı artırılır.

8) Şiddet ve anarşiyi daha fazla artırmak için gizli silah sokulması sağlanır. Sokulan silahlar, zıt grup ve görüşten olanlara ulaştırılır ve birbirlerini öldürmesi sağlanır. Kin ve öfkeden, bu silahlar nereden niye geliyor diye soramaz. Sabah sağcıya verilen silahla solcu öldürülür, öğlen aynı silah solculara verilip sağcı öldürülür.

9) Yönetici kışkırtılarak üst üste hatalar yapması sağlanır. Bu bunalımlı ortamda yönetici sağlıklı çözümler bulup hareket etmezse CIA’nın tuzağına düşer ve hatalar yapar.

Ve darbe gelir.
Bir sabah veya gece tanklar caddelere iner. Darbe, Amerika kontrolünde gerçekleştirilir.
Darbeden sonra gelecek Başbakan ve Cumhurbaşkanı CIA tarafından çoktan ayarlanmıştır bile…

— Mustafa Güldağı —

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ankara’nın konuştuğu plan. Adanalı Hanım Kardeşimiz ne güzel söylemiş HELAL OLSUN "İncirlik'e gidiyoruz darbenin üst geçidinin yüzüne tükürmeye." Çölün ortasında kuma su dökülünce bakın neler oluyor! İnek adamı bir tekme ile öldürdü ...