Ana Sayfa
26 Ocak 2018 ( 477 izlenme )
Reklamlar

TÜRKİYE BUNA MÜSAADE ETMEZ

Başbakan Binali Yıldırım'dan önemli açıklamalar
Başbakan Binali Yıldırım, Beyoğlu Belediyesi'nce düzenlenen "Beyoğlu Sohbetleri" programında konuştu.

Başbakan Binali Yıldırım'dan önemli açıklamalar
Başbakan Yıldırım, "Fırat Kalkanı hadisesinde 2 bin kilometrekarelik alanda DEAŞ ile en çetin mücadeleyi Türkiye verdi. Hatay'da, Kilis'te roketler düşüyor, bombalar atılıyor, sürekli taciz. Şimdi biz ne yapacağız, buna göz mü yumacağız? Tabii ki yapamayız. Amerika dünyayı ayağa kaldırıyor, ortada bir şey yok. Irak'ta, Suriye'de laf çok, icraat zayıf. Ama biz yapıyoruz. Örnek ortada. ABD gibi büyük bir ülke, bu kadar ordusu var, bu kadar imkanı var, 3-5 tane caniye, alçak terör örgütüne muhtaç bir ülke mi?" dedi.


'Türkiye buna müsaade etmez'

ABD'nin Türkiye'nin güney hudutlarında 30 bin kişilik bir ordu oluşturuyoruz' diye açıklama yaptığını belirterek, 'Bu ne demek? Türkiye'nin güney sınırları NATO sınırlarıdır. NATO sınırlarını tehdit görüp bir NATO ülkesinin bir ordu oluşturmasının izahını ben anlayamıyorum. Bu açık bir düşmanlıktır. Türkiye bu kepazeliğe, bu aymazlığa müsaade etmez, bunun arkasında kim olursa olsun, gücü ne olursa, ismi ne olursa olsun. Türkiye buna müsaade etmez' dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SONDAKİKA! AVRUPA'YI TİTRETEN O SİLAH TÜRKİYE'YE GELİYOR! PAYLAŞ Kİ HAİNLER KUDURSUN!! Murat Bardakçı Atatürk'ün Ayet'e Safsata Dediği Mektubu Gösteriyor. Profesörler İnanamıyor... "Mayıs ayında topyekün saldıracaklardı" ÇÖP OLDU DEYİP DALGA GEÇİYORLARDI! FUARDA BİTMİŞ HALİ TANITILDI HAİNLER KUDURACAK PAYLAŞŞ