Ana Sayfa
12 Kasım 2017 ( 534 izlenme )
Reklamlar

Türkiye bunu nasıl yapıyor?" diye şaşkınlık içindeler

Sarıeroğlu: "Türkiye bunu nasıl yapıyor?" diye şaşkınlık içindeler


Çalışma ve Bakanı Sarıeroğlu, Türkiye’nin büyümeye devam edeceğini söyleyerek, “Şu an bütün dünya ülkeleri 'bu nasıl oluyor' diye şaşkınlık içindeler” dedi.Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Çankırı Merkez İlçe Başkanlığının 6. Olağan Genel Kurulu'nda yaptığı konuşmada 15 Temmuz darbe girişimine değinerek 15 Temmuz  gecesi Türk milletinin destan yazdığını söyleyerek, “Bir ülke düşünün 15 Temmuz gibi bir ihaneti geride bırakıyor,  ardından terör örgütü ile mücadeleye başlıyor. O da yetmiyor, DEAŞ'ı, PKK'sıyla  mücadele ediyor, diğer taraftan da El-Bab'ta Fırat Kalkanı operasyonunu yapıyor.  Bu da yetmiyor projelerini sürdürüyor. Şu anda 5.2 oranında büyümeye devam  ediyoruz. Ekonomik olarak ülkemize zarar vermek isteyen güçlerle karşı karşıya  geliyoruz. Diğer yandan sınır güvenliğimiz, ülkemizin bütünlüğünü sağlamak için  operasyon yapıyoruz, Hain terör örgütü PKK ile mücadelemizi sürdürüyor, bir  yandan da birlik beraberlik içinde hep birlikte üreterek, çalışarak ülkemizin  kalkınmasına katkı sağlıyoruz."dedi.

"ŞU AN BÜTÜN DÜNYA ÜLKELERİ 'BU NASIL OLUYOR' DİYE ŞAŞKINLIK  İÇİNDELER"

Türkiye'nin büyümesinin engellenemeyeceğine dikkati çeken Sarıeroğlu,  büyümeyi sürdüreceklerini belirtti.

Sarıeroğlu, "Şu an bütün dünya ülkeleri 'bu nasıl oluyor' diye  şaşkınlık içindeler. Bizim yaşadığımız süreci başka bir ülke yaşasaydı inanın  ayağa bile kalkamazdı, sokağa dahi çıkamazdı. Bizi hedefimizden döndüremiyorlar,  bunun için de ne yapacaklarını bilemeyip çıldırıyorlar. Çıldırmaya, ne  yapacaklarını bilememeye devam edecekler. Biz, geçmişi, tarihiyle kadim bir  milletin çocuklarıyız. Daha çok çalışıp, ülkemizin daha çok gelişmesi için  elimizden geleni yapacağız. İnanılmaz bir konjonktürden geçiyoruz. Bu süreçte  ülkemizin sıkıntı yaşamadan geçmesi için tüm çalışmalarımızı yapıyoruz." ifadelerini kullandı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir daha söyle :))) Yılanla Kartalın Ölümcül Dövüşü Bakın Kim Galip Çıktı . CHP'DEN SKANDAL İTİRAF Son dakika... Ve girdiler! Teröristler bıraktı!