Ana Sayfa
21 Kasım 2017 ( 1097 izlenme )
Reklamlar

UKRANYA'DA AKIL ALMAZ OLAY

Ukrayna'da ayinli cinayet: Dört Türk, bir Türk'ü öldürüp...

Ukrayna'da Türk vatandaşları tarafından işlenen cinayet gündem oldu. Satanist bir cinayet olduğu belirtilen olayda 4 Türk bir başka Türk'ü ayin eşliğinde vahşice öldürdükten sonra, cesedini yaktı.Ukraynada Türk vatandaşları tarafından işlenen cinayet haberi basına yansıdı.
Ukrayna'nın Odessa kenti Savcılığından yapılan açıklamada, dört Türk vatandaşının, diğer bir Türk vatandaşını ayin düzenleyerek, başına sert cisimlerle vurarak öldürdükleri, ardından cesedini ateşe verdikleri bildirildi.Cinayetin işlendiği ormanda, satanistlerin kullandığı pentagram sembolünün, mumların ve satanist ayinlerinde kullanılan farklı materyallerin bulunduğu kaydedildi.
 
Cinayeti işleyen dört Türk vatandaşının yakalandığı, zanlıların ayrıca insan ticareti suçu işlediklerinin de tespit edildiği duyuruldu.

KAYNAK GAZETE VATAN


Fetullah Gülen’in Pensilvanya’daki ininin çevresinde 12 otelde darbe girişimi öncesi konaklayan kripto isimler tek tek tespit edildi. Otellerin haritası çıkarıp operasyonun düğmesine basan polis, 3 kişiyi yakaladı. 

MERCEK ALTINA ALINAN 12 OTELİN FETÖ’CÜ MÜDAVİMLERİ DEŞİFRE OLDU! 

FETÖ lideri Fetullah Gülen’in çiftliğinin çevresindeki oteller didik didik ediliyor. Örgüt liderini ziyarete giderek ondan talimat aldığı belirtilen “kripto isimlerin” belirlenmesi için çiftliğin çevresindeki 12 otelin haritası çıkartılmıştı. İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü soruşturma kapsamında, o otellerde kalan 3 kişinin yakalandığı ortaya çıktı. Şüphelilerin HTS kayıtlarında ByLock kullanıcısı oldukları ve örgütün tepe isimleriyle irtibatları tespit edildi. Şüphelilerin Ahmet Y., Hasan Ö., Seden B., yakalananlar arasında. Diğer 8 şüpheli ise hala aranıyor. Şüphelilerin örgütün tepe isimleriyle irtibatlı oldukları belirlendi. Doç. Dr. Ahmet Y.’nin Gülen’in doktorlarından olan firari Tuncay Delibaş ile bağlantılı olduğu belirlendi.

MERCEK ALTINA ALINMIŞTI! 

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından, FETÖ lideri Fetullah Gülen’i ziyarete giderek ondan talimat aldığı belirtilen “kripto isimlerin” belirlenmesi için çiftliğin çevresindeki bölgelerde bulunan 12 otel mercek altına alınmıştı. Days Inn, Best Western Plus Poconos Hotel, Westminster Hotel, Holiday Inn Expres, Society Hill Hotel, Holiday Inn Midtown, Riviera Hotel, Best Western Airport Plaza, Quality Inn, Ramada Whitehall, Country Inn Suites otellerinin haritası çıkartılarak, buralarda kalanların tek tek tespit edilmesi için çalışmalar yürütülüyordu. Soruşturma kapsamında, Türkiye’den Amerika’ya giderek terör örgütünün elebaşıyla görüşenler cep telefonu kayıtları ve kredi kartı harcamaları ile tek tek araştırılıyordu. 

FETÖ lideri Gülen’i ziyarete giderek bizzat talimat aldığı belirtilen ‘kripto isimlerin’ belirlenmesi için çiftliğin çevresindeki bölgelerde bulunan 12 otelin haritasının çıkarıldığını geçtiğimiz mart ayında AKŞAM manşetinden duyurmuştu. Amerika’ya giderek terör örgütünün elebaşıyla görüşenlerin cep telefonu kayıtları ve kredi kartı harcamaları bu haberden sonra tek tek deşifre edildi.

AkşamÖnerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

TÜRKİYE ARABİSTAN ORTAKLIĞI Erdoğan’ın ziyareti, Yunanı yola getirdi: 8 darbeci asker… Telefonunuzdan hemen silin! Binlerce kullanıcıya ceza yağdı! Tek tek tespit edildi hepsine ulaşılacak Bakan Ahmet Eşref Fakıbaba açıklık getirdi: Herkese bedava verilmeyecek