Ana Sayfa
31 Aralık 2017 ( 1540 izlenme )
Reklamlar

Ve sonunda kar geliyor

Meteorolojiden kritik uyarı
Meteoroloji Antalya Uyarı Merkezi, Batı Akdeniz'in yüksek kesimlerinde yoğun kar, kent merkezlerinde ise sağanak uyarısında bulundu.
Batı Akdeniz'de yüksek kesimlerde yoğun kar, kent merkezlerinde ise sağanak bekliyor. Meteoroloji Antalya Bölgesel Tahmin ve Uyarı Merkezinden yapılan açıklamaya göre, Antalya'nın doğusu aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak, Akseki, İbradı ve Gündoğmuş ilçelerinin yüksek kesimleri yoğun kar yağışlı, Isparta, Burdur ve Antalya kent merkezlerinde sağanak yağış öngörülüyor.

Rüzgarın, kuzey ve batı, bölgenin doğusunda kuzey ve doğu yönlerden hafif, zaman zaman orta kuvvette esmesi bekleniyor. Denizlerde ise rüzgarın Bodrum-Kaş arasında kuzey ve batı, Kaş-Anamur arasında güneybatı, gece saatlerinden itibaren kuzey ve doğudan 3-5 kuvvetinde olması tahmin ediliyor.

Açıklamada, vatandaşlardan, sağanak ve Akseki, İbradı ve Gündoğmuş ilçelerinin yüksek kesimlerinde yoğun kar yağışından kaynaklanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olmaları istendi.

kaynak yeniakit

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

işte dünyayı ve özellikle de israil'i korkutan gerçek. TÜRKİYE'den Sarraf açıklaması İRAN ÖZEL KUVVETLERİNİN REZİL RÜSVA OLDUĞU ANLAR =)))) KANAL İSTANBULA KARŞI ÇIKANLAR VATAN HAİNİDİR . NEDEN Mİ ! İZLEYİN DE ÖĞRENİN ...