Ana Sayfa
11 Şubat 2018 ( 416 izlenme )
Reklamlar

Yazı gönderildi! Afrin yolundalar

Yazı gönderildi! PÖH'ler Afrin yolunda
Doğu ve Güneydoğu’daki hendek operasyonlarında Jandarma Özel Harekât birlikleri ile büyük başarı sağlayan Polis Özel Harekât Afrin’e gidiyor. Türkiye’de toplam 34 ilden 1100 PÖH mensubuna ‘hazır olun’ yazısı gönderildi.
11 Şubat 2018 Pazar 
Yazı gönderildi! PÖH'ler Afrin yolunda
50 tim halinde Afrin’e intikal edecek PÖH’ler, bölgede Mehmetçiğe destek olacak. PÖH’lere 25 zırhlı araç da eşlik edecek. Afrin’i çevreleyen tepelerde büyük ölçüde kontrolün sağlanmasının ardından teröristler buralardaki mevzileri terk ederek beldeler ve ilçe merkezlerine çekildi. Yeni Şafak'ın haberine göre; terör örgütünün sivil yerleşim yerlerinde çok sayıda hendek kazdığı, mayın ve el yapımı patlayıcı döşediği, büyük yığınak yaptığı belirtiliyor. Afrin için seçilen PÖH timlerinin Güneydoğu’daki hendek operasyonlarında büyük tecrübe kazanan polislerden oluştuğu belirtiliyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

O ücretler yükselebilir... ABD basını yazdı! 'Trump 5 ülkeyi hedef alacak' Neden Evinizin Her Köşesine Tuz Dökmelisiniz? İşte Şaşırtıcı Sebepler Türkiye’nin Restinden Sonra Rusya Böyle Geri Vites Yaptı