Ana Sayfa
11 Kasım 2017 ( 328 izlenme )
Reklamlar

Yerli hava araçları Dubai'de şov yapacak!

Yerli hava araçları Dubai'de şov yapacak!Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş., katılacağı uluslararası organizasyonlarda Asya ve Ortadoğu pazarlarına yönelik iddiasını ortaya koyacak.


TUSAŞ tarafından yapılan açıklamaya göre şirket, 12-16 Kasım'da da Dubai Air Show'da boy gösterecek. T129 ATAK helikopteri, en dikkat çekici havacılık gösterilerinden birine ev sahipliği yapan Dubai'de ilk kez uçuşlu gösterisini gerçekleştirecek.

T129 ATAK'ın, Dubai Air Show'un ilk 3 günü gösteri yapması planlanıyor. Kuruluş, statik alanda sergileyeceği ANKA-S, HÜRKUŞ ve T625 helikopteriyle de Dubai Air Show'a güçlü bir katılım gösterecek.

TUSAŞ Genel Müdürü Temel Kotil, fuarın ilk günü şirketin şalesinde, T129 ATAK helikopterinin gösteri uçuşu dolayısıyla düzenlenecek resepsiyonda misafirleriyle bir araya gelecek. Bu yerli savaş uçaklarımızın ilk uçuşu ve şovu olacak!

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ABD basını : Türkiye Dünya'nın en iyi füzesini yaptı KORKUNÇ TABLO MURAT BARDAKÇI ÖYLE BİR KAPAK YAZI YAZMIŞ Kİ .HELAL OLSUN Gülen ECEVİT döneminde Vatikan'da TÜRKİYE nin büyükelçisi tarafından protokolle karşılanmış..