Ana Sayfa
11 Kasım 2017 ( 352 izlenme )
Reklamlar

Yerli hava araçları Dubai'de şov yapacak!

Yerli hava araçları Dubai'de şov yapacak!Türk Havacılık ve Uzay Sanayi A.Ş., katılacağı uluslararası organizasyonlarda Asya ve Ortadoğu pazarlarına yönelik iddiasını ortaya koyacak.


TUSAŞ tarafından yapılan açıklamaya göre şirket, 12-16 Kasım'da da Dubai Air Show'da boy gösterecek. T129 ATAK helikopteri, en dikkat çekici havacılık gösterilerinden birine ev sahipliği yapan Dubai'de ilk kez uçuşlu gösterisini gerçekleştirecek.

T129 ATAK'ın, Dubai Air Show'un ilk 3 günü gösteri yapması planlanıyor. Kuruluş, statik alanda sergileyeceği ANKA-S, HÜRKUŞ ve T625 helikopteriyle de Dubai Air Show'a güçlü bir katılım gösterecek.

TUSAŞ Genel Müdürü Temel Kotil, fuarın ilk günü şirketin şalesinde, T129 ATAK helikopterinin gösteri uçuşu dolayısıyla düzenlenecek resepsiyonda misafirleriyle bir araya gelecek. Bu yerli savaş uçaklarımızın ilk uçuşu ve şovu olacak!

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son dakika... Ateşkes emri! ANKARA BUNU KONUŞUYOR FATİH PORTAKAL CANLI YAYINDA VATAN HAİNİ OLDUĞUNU BÖYLE KABUL ETTİ ! BU İTİRAFI HERKESE İZLETELİM Resmi Gazete’de yayımlandı! Artık ücretli olacak…