Ana Sayfa
29 Ekim 2017 ( 8964 izlenme )
Reklamlar

Yerli uçak gemisinin adını duyunca çıldırdı!

Yerli uçak gemisinin adını duyunca çıldırdı!


Hazımsızlığın zirvesine çıktı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Uçak gemisi bizim için uzak bir hayal olmaktan çıktı" sözlerine Sözcü yazarı Can Ataklı'dan akılalmaz bir yorum geldi.

03 Temmuz 2017 Pazartesi 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tuzla'da, Kınalıada Korveti (4. Milgem) Denize İndirme ve İstanbul Fırkateyni (5. Milgem) İnşaa Başlangıç Töreni'ne katıldı.

Burada bir konuşma yapan Erdoğan, savunma sanayiindeki çalışmalara değindi.

"Ülkemizin içinde bulunduğu coğrafyada yaşanan sorunlar savunma sanayiine gösterdiğimiz özenin ne denli doğru olduğunu gösteriyor" diyen Erdoğan, "Savaş gemileri konusunda özel sektör ve askeri tersanelerde tamamladığımız 14 adet projemiz var. 10 adet imzalanacak projemiz daha var. İnşallah biz uçak gemimizi de yapacağız. Bunda da kararlıyız, hiçbir endişe taşımıyorum. Uçak gemisi gibi projeler bizim için uzak bir hayal olmaktan çıktı" diye konuştu.

CAN ATAKLI RAHATSIZ OLDU

Erdoğan savunma sanayinin millileştirilmesiyle ilgili yaptığı açıklamalara Sözcü yazarı Can Ataklı'dan akılalmaz bir yorum geldi. Can Ataklı, Twitter hesabından paylaştığı mesajda " Yerli uçak gemisi yapılacakmış. 3 tarafı deniz olan Türkiye zaten uçak gemisi gibi değil mi? O gemiyi nerede kullanacağız? " dedi.

Ataklı'nın bu yorumuna Twitter'dan tepki yağdı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Rusya 'dan çok sert tepki ÖZELLİKLE FETÖ'CÜLER İZLEMESİN :))) Rusya'ya yeni yıl şoku! İşte ilk görüntü SİZDE DESTEKLİYORSANIZ PAYLAŞIN.SESİMİZİ DUYURALIM Tekbir Varken Saçma Marş'a Ne Gerek Varki? Şehidin Mesai Arkadaşları Bakın Ne Yaptı! Paylaşalım Lütfen.!