Ana Sayfa
28 Nisan 2017 ( 348 izlenme )
Reklamlar

Yılmaz Özdil Kılıçdaroğlu'nu topa tuttu

Bidon kafalı' Yılmaz Özdil Kılıçdaroğlu'nu topa tuttu

Sözcü’de kalem oynatan ‘Bidon kafalı’ Yılmaz Özdil, katıldığı bütün seçimleri CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kendi seçmenlerini geri zekalı yerine koyduğunu söyledi.

28 Nisan 2017 Cuma 08:43

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinde istenmeyen isim oldu. CHP Genel Merkezi'nde bile yuhalanan Kılıçdaroğlu, milletvekilleri tarafından da açık açık eleştiriler alıyor.

Sözcü'de kalem oynatan 'Bidon kafalı' Yılmaz Özdil, bu konuyu köşesine taşıdı ve Kılıçdaroğlu'nu sert sözlerle eleştirdi.

KILIÇDAROĞLU'NA GUKUK KUŞU DEDİ

CHP Lideri'ne 'Gukuk kuşu' tanımlamasını yapan Özdil, Kılıçdaroğlu'nun seçimlerde yaşadığı hezimetleri sıraladı ve ısrarla koltuktan vazgeçmediğine işaret etti.

SEÇMEN GERİ ZEKALI YERİNE KONUYOR

"Kendi seçmenini bu kadar geri zekalı yerine koyan bir parti var mı? Yok" diyen Yılmaz Özdil, Cumhuriyet'e karşı suç işlendiğini sessiz kalmanın hıyanet olduğunu yazdı.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

"Erdoğan’ı suçla seni kurtaralım" Karaciğeri Doğal Yollarla Temizleyen Mucize İçecek Türkiye’den kritik vize hamlesi! Fransız Basını- Türkiye ABD'ye savaş açar Musul'dan çıkmaz ! GURUR DUYACAKSINIZ