Ana Sayfa
17 Mart 2018 ( 7540 izlenme )
Reklamlar

Zeytin Dalı Harekâtı’na bir destek daha

AFRİN HAREKATINA BİR DESTEK DAHA! BARZANİ’NİN PEŞMERGELERİNE KARŞI...! HELAL OLSUN.Irak Türkmenleri, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin’de yürüttüğü Zeytin Dalı Operasyonu’na tam destek veriyor.

Irak Türkmenleri, Türk askerleriyle birlikte düşmana karşı hazır olduklarını ve Zeytin Dalı Harekatı’nı desteklerini dile getirdi. Irak Türkmen Cephesi Sözcüsü Ali Mehdi, İHA muhabirine yaptığı açıklamada, “Türkiye bugün millî mücadele vermektedir.

O millî mücadele Türkiye’nin bekası, bölgenin istikrarı için çok önemlidir. Irak Türkmenleri ve Türkmen Cephesi olarak Türkiye’yi destekliyoruz ve arkasındayız. Gerekirse bir asker olarak Türkiye’ye gelip, Türkiye’de mücadele vermeye hazırız. İnşallah bu operasyondan Mehmetçiklerimiz başarıyla çıkar” dedi.

TÜRKMENLER HAZIRDIRÖmer Beyoğlu isimli vatandaş ise, “Türkiye’nin güvenliğini tehdit eden ve oralarda bulunan terör örgütü PKK ve uzantıları PYD/YPK oralardan temizlenmeli. Bu gibi oyunlara izin vermeyeceğiz. Allah Türk askerini korusun. Gönlümüz, fikrimiz onlarladır.

İnşallah zafer bizimdir” diye konuştu. Türkmen Milliyetçi Hareketi Başkanı Hüsamettin Türkmen de İHA muhabirine yaptığı açıklamada, “Türkiye’nin Suriye’de yaptığı harekatı hepimiz destekliyoruz. Türkiye’nin haklı bir davasında tüm Türkmenler hazırdır, Türkiye’nin yanındadır” dedi.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ŞOK HABER-CHP'li Vekilden Hadsizlik CHP'li Vekil, Selina DOĞAN Ölen PKK'lıları Savunurken AlLLAH'a Hakaret Etti ve ALLAH'tan Korkmuyoruz Dedi. İĞRENÇ HERİF !! Meral Akşener "hdp'nın Mecliste Olmasında Sakınca Yok" İzlerken şok olacaksınız. Şehit babası: Oğlum çektiğim bu fotoğrafta göründü...